Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Travel Awards 2018’in ‘En iyi Türkiye uzmanı tur operatörü’ ödülü Corendon’un

20 Kasım, 2018 | 14:33

Travel Awards 2018'in En iyi Türkiye uzmanı tur operatörü ödülü Corendon'un

Belçika’daki Hilton Antwerp Old Town Otel’de düzenlenen ve turizm sektörünün tüm profesyonellerini bir araya getiren Travel Awards 2018’de, “En İyi Türkiye Uzmanı Tur Operatörü” ödülünün sahibi Corendon Travel oldu.

Turizm sektörünün profesyonellerini bir araya getiren Travel Awards 2018’de, “En İyi Türkiye Uzmanı Tur Operatörü” ödülünün sahibi Corendon Travel oldu.

‘En iyi Türkiye uzmanı tur operatörü’ ödülü Corendon’un

Hilton Antwerp Old Town Otel’de düzenlenen ve 42 kategoride ödül dağıtılan geceye Corendon adına ödül almak için katılan Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Atılay Uslu katıldı.

Atılay Uslu, “Bu ödül, Corendon olarak 2018 yılı boyunca ağırladığımız 100 bin Belçikalı misafirimize sunduğumuz hizmet kalitesinin bir karşılığıdır” ifadelerini kullandı.

Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Yıldıray Karaer ise, “2000’li yılların başında faaliyet göstermeye başladığımız Belçika pazarında şu anda Türkiye haricinde 16 destinasyona daha tur düzenliyoruz.

Geçtiğimiz yıllarda da Travel Awards’tan “En İyi İncoming Şirketi” ve “Yılın Adamı” kategorilerinde ödül almıştık. Belçika’nın en prestijli sektör ödülüne bu kez de tur operatörlüğümüz ile layık görülmek bizleri bir kez daha onurlandırdı” yorumunda bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
'En iyi Türkiye uzmanı tur operatörü, Corendon, Hilton Antwerp Old Town, Travel Awards 2018,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları