Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Trajik aşk hikayesi Les Pecheurs De Perles İstanbul’da

31 Ekim, 2017 | 12:01

İki inci avcısı delikanlının güzel bir genç kadına olan aşklarını konu alan Bizet’in meşhur operası Les Pecheurs De Perles, 4 Kasım Cumartesi günü saat 19.15’te Akmerkez CinemaPink’te izleyiciyle buluşacak.

Dünyanın en ünlü sanatçılarını sahnesine taşıyan Metropolitan Opera, Akmerkez CinemaPink salonlarında gösterimlerine devam ediyor. Carmen adlı operasıyla adını tüm dünyaya duyuran Fransız besteci Georges Bizet’in, trajik bir aşk hikâyesini konu alan Les Pecheurs De Perles operası 4 Kasım Cumartesi günü İstanbullu sanatseverlerle buluşacak.

Egzotik müzikleriyle izleyenleri kendine hayran bırakan meşhur eser, saat 19.15’te Akmerkez CinemaPink’te gösterilecek.

Librettosunu Michel Carré ve Eugène Cormon’ın birlikte yazdığı ve ilk kez 1863 sergilenmiş eser, Türkçe adıyla ‘İnci Avcısı’ olarak biliniyor. İnci avcısı iki gencin genç ve dindar bir kadına duydukları aşkı ve üçü arasında yaşanan trajediyi anlatan meşhur opera, orijinalliği ve derin melodileri ile de izleyenler tarafından takdir kazanıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Eugène Cormon, Les Pecheurs De Perles, Michel Carré, Trajik aşk hikayesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları