Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Trabzon’da çalışmalar bitti, seferler yeniden başladı!

19 Ocak, 2018 | 11:03

Trabzon Havalimanı’nda, geçtiğimiz günlerde pistten çıkan Ankara-Trabzon seferini yapan yolcu uçağının bulunduğu yerden kaldırılması amacıyla yapılan çalışmalar tamamlandı ve pis uçuşlara yeniden açıldı.

Trabzon Havalimanı, pistten çıkan Ankara-Trabzon seferini yapan yolcu uçağının bulunduğu yerden kaldırılması amacıyla yapılan çalışmaların ardından yeniden uçuşlara açıldı.

13 Ocak’ta Trabzon Havalimanı’na indikten sonra pistten çıkan uçağın kaldırılması için Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ne (DHMİ) bağlı Havalimanı Kurtarma ve Yangınla Mücadele Birimi ekiplerince başlatılan çalışmalar sona erdi.

Uçağın bulunduğu alandan vinçler yardımıyla çıkartılması ve güvenli bölgeye alınmasının ardından bölgede bulunan araç ve gereçler apron dışına nakledildi.

Pistin temizlenmesinin ardından da 24 saattir kapalı olan Trabzon Havalimanı’ndan uçuşlar bugün 04.00 itibarıyla yeniden başladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara-Trabzon, Devlet Hava Meydanları İşletmesi, DHMİ, Kurtarma ve Yangınla Mücadele, Pist açıldı, Pisten çıkan uçak, Trabzon Havaalanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları