Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tourico Holiday’in Hindistan Rezervasyonlarında Artış Büyüyor

17 Eylül, 2017 | 16:04

 

Hindistan Turizm Tourico Holidays

Tourico Holiday’in Hindistan’daki otel rezervasyonlarında yüzde 97 oranında artış kaydedildiği bildirildi

Tourico’nun 2017 otel rezervasyon verilerine göre, 2017’de geçen yılın oranına kıyasla yüzde 109 daha fazla oda rezervasyonu yapıldığı açıklandı. AB  ülkeleri vatandaşlarının artış göstermesinin bu büyümenin arkasındaki bir itici güç olduğu belirtildi.

Asya-Pasifik bölgesi, Hindistan’daki otel rezervasyonlarını yıldan yıla yüzde 53 artırırken, Kuzey Amerika rezervasyonlarını yüzde 32 oranında artırdı. Özellikle Çin (% 115 artış), BAE (% 113 artış), Kanada (% 105 artış), Birleşik Krallık (% 57 artış) ve ABD (% 20 artış) Hindistan’da en büyük otel rezervasyonu yapan ülkelerin yüzdeleri bu şekilde yer aldı.

Tourico Holidays Güneydoğu Asya Pazarlama Direktörü Madhuri Khanna, “Hindistan şu anda seyahat talebinde bir patlama yaşıyor ve kaynak pazarlarının çeşitliliği ile rezervasyonlarını arttırmakla birlikte, ülkenin turizm endüstrisinin önümüzdeki on yılda sağlıklı bir büyüme yaşayacağı gözleniyor” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hindistan, Otel Rezervasyonları, Tourico Holidays,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları