Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tourico Holiday’in Hindistan Rezervasyonlarında Artış Büyüyor

17 Eylül, 2017 | 16:04

 

Hindistan Turizm Tourico Holidays

Tourico Holiday’in Hindistan’daki otel rezervasyonlarında yüzde 97 oranında artış kaydedildiği bildirildi

Tourico’nun 2017 otel rezervasyon verilerine göre, 2017’de geçen yılın oranına kıyasla yüzde 109 daha fazla oda rezervasyonu yapıldığı açıklandı. AB  ülkeleri vatandaşlarının artış göstermesinin bu büyümenin arkasındaki bir itici güç olduğu belirtildi.

Asya-Pasifik bölgesi, Hindistan’daki otel rezervasyonlarını yıldan yıla yüzde 53 artırırken, Kuzey Amerika rezervasyonlarını yüzde 32 oranında artırdı. Özellikle Çin (% 115 artış), BAE (% 113 artış), Kanada (% 105 artış), Birleşik Krallık (% 57 artış) ve ABD (% 20 artış) Hindistan’da en büyük otel rezervasyonu yapan ülkelerin yüzdeleri bu şekilde yer aldı.

Tourico Holidays Güneydoğu Asya Pazarlama Direktörü Madhuri Khanna, “Hindistan şu anda seyahat talebinde bir patlama yaşıyor ve kaynak pazarlarının çeşitliliği ile rezervasyonlarını arttırmakla birlikte, ülkenin turizm endüstrisinin önümüzdeki on yılda sağlıklı bir büyüme yaşayacağı gözleniyor” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hindistan, Otel Rezervasyonları, Tourico Holidays,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları