Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Torino Film Festivali Kasım’da başlıyor

26 Ekim, 2011 | 17:35

Torino Film Festivali 29 Kasım – 03 Aralık tarihlerinde.  İtalya ‘da ve dünyada merakla beklenen Torino Film Festivali ‘ne şimdiden yoğun ilgi var.

İtalya ‘nın kuzeyinde yer alan Torino Gurme Turları ile olduğu kadar kültürel ve sanatsal açılardan da oldukça zengin bir bölgedir. Torino Sinema Müzesi ise bunun en büyük göstergelerinden birtanesidir.

Bu yıl 29. su düzenlenecek olan Torino Film Festivali yine renkli görüntülere sahne olacak. Torino Film Festivali bu sene 29 Kasım-03 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek.

Film Festivali’ nin başlamasına neredeyse bir ay var fakat Torino Otelleri ve Torino uçuşlarında şimdiden festival tarihleri için rezervasyonlar yapılmaya başlandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
29. Torino Film Festivali, Film Festivali, İtalya Torino Film Festivali, Torino, Torino Film Festivali, Torino Gurme Turu, Torino İtalya, Torino Otelleri, Torino uçuşları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları