Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Topbaş, Rio de Janeiro’da Türk Kültür Merkezi’ni ziyaret etti

20 Haziran, 2012 | 10:56

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinde Türkiye – Brezilya Kültür Merkezi’ni ziyaret etti.

Dünya Belediyeler Birliği Toplantısı için Rio’ya gelen Topbaş, burada faaliyet gösteren Türk Kültür Merkezi’nde görüşmelerde bulundu.

Topbaş, “Türkiye’den binlerce kilometre uzakta Türkçeyi ve Türk kültürünü öğretmeyi amaç etmiş bu merkezlerin önemli bir görev ifa ettiğini” söyledi. Topbaş, merkezi gezdi ve çalışanlarıyla bir araya geldi.

Ziyarette, Türkiye – Brezilya Kültür Merkezi Başkanı Fatih Şimşek, günün anısına Topbaş’a plaket takdim etti. Şimşek, ayrıca merkezle ilgili Topbaş’a bilgi verdi. Merkez şeref defterini imzalayan Topbaş, çalışanlara başarılar diledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya, Brezilya Rio de Janeiro, Fatih Şimşek, Kadir Topbaş, Kültür Merkezi Başkanı Fatih Şimşek, Rio De Janeiro, Rio de Janeiro kenti, Topbaş, Türkiye - Brezilya Kültür Merkezi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları