Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Top model Bar Refaeli Maldivler tatilinde

11 Ağustos, 2015 | 09:06

Top model Bar Refaeli Hint Okyanusunun turizm cenneti Maldivler, ünlü isimlerin tatil tercihlerinde zirvede yer alıyor / Top model Bar Refaeli Maldivler tatili

Dünya turizminin cazibe merkezi tropik adaların incisi olarak gösterilen Maldivler, büyülü atmosferi, turkuaz denizi, beyaz kumlarla kaplı sahilleriyle yaz tatilinin vazgeçilmez bölgelerinden. Ünlü model Bar Refaeli, evlenmeden önceki son günlerini, arkadaşlarıyla birlikte bu cennet ada topluluklarında geçiriyor.

Top model Bar Refaeli Maldivler

İsrailli top model Bar Refaeli, uzunca bir süredir birlikte olduğu erkek arkdaşı Adi Ezra ile dünya evine girmeye hazırlanıyor. Seksi model, bekarlığının son günlerini ise Hint okyanusunun incisi Maldivler de geçiriyor.

Gün boyu muhteşem denizin tadını çıkaran 30 yaşındaki model, sabah başlayıp gece geç saatlere kadar devam eden partilerde çekilen fotoğraflarını da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Maldivler Tatili Video;

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bar Refaeli, Bar Refaeli adi ezra, Bar Refaeli instagram, Bar Refaeli kimdir, Bar Refaeli maldivler, Bar Refaeli Resimleri, Bar Refaeli seksi, Maldivler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları