Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tom Hanks’in Tatil Tercihi Yeniden Yunan Adaları Oldu

25 Ağustos, 2017 | 11:10

Tom-Hanks-Greece-Island

Tom Hanks’in bu yaz tatilini güzel Sifnos Adası’nda geçirmesi için tercih ettiği bir sır olarak tutmadı ve bu sene de tercihini Yunan Adalarından oldu.

Sifnos Adasında geçirdiği tatil boyunca Tom Hanks’in favori restoranının Omega3 restoranı olduğu belirtildi. Tom Hanks’in yunan mutfağına ve Yunan adalarına hayran olduğu söyleniyor.

Tom-Hanks-Sifnos-Island

Tom Hanks bu lokal restoranı ne kadar çok beğendiğini  dünyaya sosyal medya ile duyurdu.

 

Sifnos Island

Son zamanlarda yaz tatili için küçük şirin yunan adası, Sifnos adasını  seçmede büyük bir talep var. Yunanistan, dağ ve deniz arasında harmonik uyumu ve Yunan adalarının muhteşem doğası, berrak denizi, tarihi yerleri ile ünlü bir ülke haline geldi. Son yıllarda dünyanın dört bir yanından seyahat sevenler Yunan Adası Turlarını seçiyorlar.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sifnos Adası, Tom Hanks, Yunan Adaları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları