Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tolgahan Sayışman Angola’da izdiham yarattı!

03 Nisan, 2018 | 13:29

Tolgahan Sayısman Angolada izdiham yaratti

Dizi oyuncusu Tolgahan Sayışman davet üzerine gittiği Angola’da izdihama neden oldu! ‘Asla Vazgeçmem’ dizisi ile Afrika’da ciddi hayran kitlesi edinen Sayışman’ı karşılamaya gelenler izdihama neden olunca özel timden yardım istendi.

Dizi oyuncusu Tolgahan Sayışman davet üzerine gittiği Angola’da izdihama neden oldu! ‘Asla Vazgeçmem’ dizisi ile Afrika’da ciddi hayran kitlesi edinen Sayışman’ı karşılamaya gelenler izdihama neden olunca özel timden yardım istendi.

Dünyanın dört bir yanına ihraç edilen Türk dizileriyle ciddi hayran kitlesine ulaşan ünlüler kervanında bulunan Tolgahan Sayışman, Afrika’da coşku ile karşılandı.

Tolgahan sayisman angolada

Geçtiğimiz sene yayınlanan ‘Asla Vazgeçmem’ dizisinin Afrika ülkelerinden Angola’daki izleyenlerini ziyaret eden Sayışman’ı büyük ilgi ile karşılandı. Sayışman’ı görmek isteyen Angolalılar, havaalanında Türk oyuncuya zor anlar yaşattı!

WTS kalitesi ve güvencesiyle Afrika Balayı Turları sizi bekliyor.

Başrolü Amine Gülşe ile paylaştığı ‘Asla Vazgeçmem’ ile Afrika’da ciddi bir hayran kitlesi edinen Tolgahan Sayışman, yoğun istek üzerine hayranlarıyla buluşmak için Angola’nın başkenti Luanda’ya gitti.

tolgahan sayisman afrika angola ziyareti

Sayışman, Angola’da büyük bir kalabalık tarafından karşılanırken, ünlü oyuncuyu görmek ve fotoğraf çektirmek isteyen Afrikalı hayranları izdihama neden oldu. Özel korumalar ve havaalanı polisinin yetersiz kalması sonrası özel timden yardım istendi.

Tolgahan Sayışman, Afrikalı sevenlerinin alkışları eşliğinde güçlükle de olsa oteline geçmeyi başardı.

Tolgahan sayisman ziyaret angola

Aşı Sayışman’ı hastanelik etti

Bu arada Afrika seyahati öncesi sarı humma aşısı yaptıran Tolgahan Sayışman hastanelik oldu. Afrika seyahati öncesi aşı olan ünlü oyuncunun yüksek ateş şikayetiyle hastaneye kaldırıldığı ve geceyi acil serviste geçirdiği öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, Amine Gülşe, Angola, Asla Vazgeçmem, Tolgahan Sayışman,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları