Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tolga Karel düğün için ünlü balayı adasını kiraladı

29 Nisan, 2016 | 10:51

Playa Las Ballenas

7 Mayısta dünyaevine girmeye hazırlanan oyuncu Tolga Karel, balayı turlarının vazgeçilmezi Dominik’te bir ada kiraladı.

Survivor yarışmasında Dominik’te boy gösteren oyuncu Tolga Karel, buradan çok etkilenmiş olacak ki düğününü de Dominik Cumhuriyeti’nde yapma kararı almış.

Sarah Margaret Scott ile dünyaevine girmeye hazırlanan Tolga Karel’in, en iyi balayı adaları arasında gösterilen, yeni evli çiftlerin sıklıkla tercih ettiği büyüleyici güzellikteki Dominik’ten düğün için bir ada kiraladığı ortaya çıktı.

tolga-karel-dominik

37 yaşındaki ünlü oyuncu 7 Mayıs’taki düğün için Dominik’e bağlı Playa Las Ballenas adasını bir haftalığına kiraladı. Bu hazırlığın Karel’e 90 bin dolara mâl olduğu öğrenildi.

Son yıllarda geçirdiği değişim zinciriyle Karayipler’in en lüks tatil mekanlarından biri haline gelen Dominik, Dünya Turizm Örgütü istatistiklerine göre de Karayiplerin en popüler turizm bölgesi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dominik Cumhuriyeti, Sarah Margaret Scott, Tolga Karel, Tolga Karel dominik, Tolga Karel Kimdir, Tolga Karel Survivor,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları