Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tokyo sokaklarını pikaçular bastı

15 Ağustos, 2016 | 06:55

Tokyo pokemon

Japonya’nın başkenti Tokyo’da gerçekleştirilen Pokemon Festivali kapsamında çok sayıda Pikaçu’nun yer aldığı geçit töreni düzenlendi.

Pokemon’un anavatanı Japonya’nın başkenti Tokyo’da 2014’ten bu yana gerçekleştirilen ve bir hafta süren Pokemon festivali Pikachu Tairyou Hassei-Çu festivalinde bu yıl Pikaçular geçit töreni düzenledi.

Pokemon Go çılgınlığı giderek yayılırken binlerce Pikaçu’nun yer aldığı geçit töreniyle kentte turizm hareketliliği yaşandı. Etkinliğe Japon halkının yanı sıra pokemon hayranı pek çok turist katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Japonya, Pikachu Tairyou Hassei-Çu, Pokemon Festivali, Pokemon Go, Tokyo, Tokyo japonya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları