Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tokyo’da Miss International geri sayımı başladı

28 Ekim, 2015 | 14:34

miss-international-tokyo-japonya Miss International 2015 Güzellik Yarışması bu yıl Japonya’nın başkenti Tokyo’nun ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Tapınakları, ulusal parkları, modern binaları, sıcak kanlı insanları ve Uzakdoğu mutfağı; Japonya denilince akla ilk gelenler…

Turistik gezilerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Japonya, bu yıl farklı bir heyecan daha yaşıyor. Başkent Tokyo, 5 Kasım da Miss International 2015 Güzellik Yarışması ‘na evsahipliği yapacak. 55’inci kez düzenlenecek yarışmada 72 ülkenin güzelleri güzellik tacını takabilmek için yarışacak.

berfu-yildiz-japonya-tokyo

Türkiye adına Berfu Yıldız yarışacak

Miss International yarışmasında Türkiye’yi Miss Turkey 2015 dördüncüsü Berfu Yıldız temsil edecek. 20 yaşındaki genç model, şu sıralar diğer yarışmacılarla birlikte Tokyo ‘da kampa girdi.

miss-international-tokyo

Ülkelerindeki yarışmalarda dereceye girerek Japonya’nın yolunu tutan güzeller, yarışma öncesi Tokyo şehir turu yaparak tarihi mekanlarını gezme fırsatı yakaladılar. Bol bol alışveriş yapan modellerin, Tokyo gezilerinden bir hayli mutlu oldukları görüldü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Berfu Yıldız, Berfu Yıldız japonya, Berfu Yıldız tokyo, Japonya, Japonya tokyo, Miss International, Miss International japonya, Miss International tokyo, Miss Turkey 2015,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları