Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TLS Global, İzmir’de Uluslararası Hizmetler Bölge Müdürlüğü açtı

04 Temmuz, 2013 | 17:31

TLS Global İzmir Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir büyüme çizgisi içindeki TLS Lojistik bünyesinde faaliyet gösteren TLS Global, on yıldır aktif olarak yer aldığı İzmir’de, Uluslararası Hizmetler Bölge Müdürlüğü’nün açılışını yaptı.

Birimin başına Bekir Kalkan, getirildi. TLS Global, İzmir’de açtığı müdürlükle havayolu ve denizyolu taşımacılığında pazardaki payını artırmayı hedefliyor.

İzmir, sahip olduğu havayolu bağlantıları ve limanıyla bu anlamda sadece Türkiye’nin değil, Akdeniz’in de önemli merkezlerinden biri.

Balkanlar, Afrika ve Ortadoğu’ya coğrafi yakınlığı, İzmir’i doğal bir lojistik üssü konumuna taşıyor.

Şirket, İzmir Uluslararası Bölge Müdürlüğü ile 2014 yılının sonuna kadar havayolu ve denizyolu taşımacılığında bölgenin en güçlü lojistik şirketi olmayı hedefliyor. Şirketin Türkiye genelinde toplam 11 bölge müdürlüğü ve 37 noktada operasyon ve dağıtım merkezleri bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, Balkanlar, Bekir Kalkan, Global, Havayolu, İzmir Uluslararası Hizmetler Bölge Müdürlüğü, Ortadoğu, TLS, TLS Global, TLS Global İzmir, TLS Lojistik, Uluslararası Hizmetler Bölge Müdürlüğü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları