Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TKP’li Başkan Küba yolcusu

10 Nisan, 2014 | 13:03

Fatih-Mehmet-Macoglu-kuba Dersim Ovacık’ta Türkiye Komünist Partisi’nden Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu, yakın zamanda Küba, Çin ve Venezuela’yı kapsayan tura çıkacağını söyledi.

TKP’den Ovacık’ta Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu, ilçede yapacağı çalışmaları anlattı. Mümkün olduğu kadar halkın arasında olacağını belirten Maçoğlu, ilçede 5 yıl boyunca toplu taşımadan ücret almayacaklarını belirterek, içme suyunun da tonunun 75 kuruş olacağını söyledi.

Küba, Çin ve Venezuela

Türkiye’nin ilk komünist belediye başkanı olan Maçaoğlu, “Yine belli bir zaman sonra Küba, Çin ve Venezuala’ya gidip komünist yönetimlerde, yerel yönetimlerin başarısını yakında inceleyip yararlanacağız, her türlü yardımı alacağız. Bu konuda ileriki zamanlarda çalışma yapabiliriz. Ama öncellikle gönüllü mimar mühendis ve belediyeci arkadaşlardan yararlanmayı düşünüyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin, Dersim Ovacık, Dersim Ovacık tkp, Fatih Mehmet Maçoğlu, Fatih Mehmet Maçoğlu kimdir, Fatih Mehmet Maçoğlu küba, komünist belediye başkanı, Küba, TKP, TKP ovacık, Türkiye Komünist Partisi, Venezuela,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları