Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TKP’li Başkan Küba yolcusu

10 Nisan, 2014 | 13:03

Fatih-Mehmet-Macoglu-kuba Dersim Ovacık’ta Türkiye Komünist Partisi’nden Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu, yakın zamanda Küba, Çin ve Venezuela’yı kapsayan tura çıkacağını söyledi.

TKP’den Ovacık’ta Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu, ilçede yapacağı çalışmaları anlattı. Mümkün olduğu kadar halkın arasında olacağını belirten Maçoğlu, ilçede 5 yıl boyunca toplu taşımadan ücret almayacaklarını belirterek, içme suyunun da tonunun 75 kuruş olacağını söyledi.

Küba, Çin ve Venezuela

Türkiye’nin ilk komünist belediye başkanı olan Maçaoğlu, “Yine belli bir zaman sonra Küba, Çin ve Venezuala’ya gidip komünist yönetimlerde, yerel yönetimlerin başarısını yakında inceleyip yararlanacağız, her türlü yardımı alacağız. Bu konuda ileriki zamanlarda çalışma yapabiliriz. Ama öncellikle gönüllü mimar mühendis ve belediyeci arkadaşlardan yararlanmayı düşünüyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin, Dersim Ovacık, Dersim Ovacık tkp, Fatih Mehmet Maçoğlu, Fatih Mehmet Maçoğlu kimdir, Fatih Mehmet Maçoğlu küba, komünist belediye başkanı, Küba, TKP, TKP ovacık, Türkiye Komünist Partisi, Venezuela,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları