Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TKP’li Başkan Küba yolcusu

10 Nisan, 2014 | 13:03

Fatih-Mehmet-Macoglu-kuba Dersim Ovacık’ta Türkiye Komünist Partisi’nden Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu, yakın zamanda Küba, Çin ve Venezuela’yı kapsayan tura çıkacağını söyledi.

TKP’den Ovacık’ta Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu, ilçede yapacağı çalışmaları anlattı. Mümkün olduğu kadar halkın arasında olacağını belirten Maçoğlu, ilçede 5 yıl boyunca toplu taşımadan ücret almayacaklarını belirterek, içme suyunun da tonunun 75 kuruş olacağını söyledi.

Küba, Çin ve Venezuela

Türkiye’nin ilk komünist belediye başkanı olan Maçaoğlu, “Yine belli bir zaman sonra Küba, Çin ve Venezuala’ya gidip komünist yönetimlerde, yerel yönetimlerin başarısını yakında inceleyip yararlanacağız, her türlü yardımı alacağız. Bu konuda ileriki zamanlarda çalışma yapabiliriz. Ama öncellikle gönüllü mimar mühendis ve belediyeci arkadaşlardan yararlanmayı düşünüyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin, Dersim Ovacık, Dersim Ovacık tkp, Fatih Mehmet Maçoğlu, Fatih Mehmet Maçoğlu kimdir, Fatih Mehmet Maçoğlu küba, komünist belediye başkanı, Küba, TKP, TKP ovacık, Türkiye Komünist Partisi, Venezuela,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları