Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Titanic Mardan Palace Hotel’in açılış tarihi belli oldu!

10 Ocak, 2019 | 13:11

Titanic Mardan Palace Hotel'in açılış tarihi belli oldu!

2009’da 1.4 milyar dolar harcanarak açılan ancak daha sonra borçları nedeniyle icraya düşen Mardan Place, Titanic Mardan Palace Hotel olarak 25 Nisan’da yeniden hizmete girecek.

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’nın Kundu turizm bölgesinde 2009 yılında Azeri asıllı Rus iş insanı Telman İsmailov tarafından 1.4 milyar dolar harcanarak hizmete açılan fakat borçları nedeniyle icralık olup tapusu Halk Bankası’na devredildikten sonra faaliyetlerine son verilen Mardan Palace Hotel, Titanic Mardan Palace adıyla 25 Nisan’da yeniden hizmete açılıyor.

Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün otelin açılışıyla ilgili hazırlıkların büyük bir hızla devam ettiğini ifade etti. Mehmet Aygün, “Turizm sektörü açısından büyük önem taşıyan bu tesisi yeniden faaliyete geçireceğimiz için heyecanlıyız. Ekiplerimiz tesisin tamamında hazırlık çalışması yürütüyor. Açılış öncesi geniş kapsamlı bir basın toplantısı da yapacağız” açıklamasında bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Mardan Place, Mehmet Akgün, Titanic Hotels, Titanic Mardan Palace,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları