Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Titanic Hotels’in kiraladığı Mardan Palace, yeni sezona hazır olacak!

09 Kasım, 2018 | 17:27

Titanic Hotels'in kiraladığı Mardan Palace, yeni sezona hazır olacak!

Titanic Hotels’in kiraladığı Mardan Palace, yeni sezona hazır olacak. Yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle icralık olan ve Halk Bankası’na satılan Mardan Palace Hotel, Titanic Hotels tarafından kiralandı. Mardan Palace Hotel’in yeni turizm sezonuna hazır olacağı açıklandı.

Geçen sene yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle icralık olan ve Halk Bankası’na satılan >antalya Kundu’daki Mardan Palace Hotel, Türkiye’de ve yurt dışında farklı konseptlerde 9 oteli bulunan Titanic Hotels tarafından kiralandı. Dünyaca ünlü Mardan Palace Hotel’in yeni turizm sezonuna hazır olacak.

Titanic Hotels’in kiraladığı Mardan Palace, yeni sezona hazır olacak

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, Halk Bankası ile yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlandığını belirterek, “Uzun süredir devam eden pazarlık tamamlandı. Mardan Palace için artık yeni bir dönem başlıyor. Bu önemli tesisi yeniden Türk turizmine kazandıracağımız için mutlu ve heyecanlıyız” diye konuştu.

Hürriyet’in haberine göre, resmi açıklamanın 12 Kasım Pazartesi günü yapılacağını vurgulayan Mehmet Aygün, “Otelimiz yeni turizm sezonunda faaliyette olacak. Yerli ve yabancı konuklarımıza en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapacağız. Otelin yeniden düzenlenmesi, eksiklerin giderilmesiyle ilgili de harekete geçildi. Umarım 2019 turizm sezonu hepimiz için iyi geçer” yorumunda bulundu.

İsmailov, Mardan Palace’ye 1.4 milyar dolar harcadı!

2009 yılında Azeri asıllı Rus iş adamı Telman İsmailov tarafından 1.4 milyar dolarlı yatırımla hizmete açılan Antalya’daki Mardan Palace, 2017 yılının son dönemlerinde yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle adı sürekli hacizlerle gündeme gelmişti.

World Travel Awards 2010’da ‘Dünyanın En Lüks Oteli’ seçilen Mardan Palace Hotel, tapusu Halk Bankası’na devredildikten sonra iflas etmiş ardından işten çıkarılan yaklaşık bin personelin maaşları ve kıdem tazminatları ödenmemişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İcralık otel, Mardan Palace Hotel, Mehmet Aygün, Telman İsmailov, Titanic Hotels, turizm sezonu, World Travel Awards,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları