Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tıp Malzemeleri ve Sağlık Ürünleri Fuarı Medica 2011

07 Eylül, 2011 | 12:22

Dünyanın en büyük sağlık fuarı olan Tıp Malzemeleri ve Sağlık Ürünleri Fuarı Medica 2011 bu sene de binlerce katılımcı ile 16- 19 Kasım ‘da Düsseldorf ‘ ta gerçekleşecek.

Medica 2011 Düsseldorf  Tıp Malzemeleri ve Sağlık Ürünleri Fuarı dünyanın sayılı sağlık fuarlarından bir tanesidir. Her sene dünyanın farklı bölgelerinden gelen katılımcılarla gerçekleşen Düsseldorf Medica 2011 bu sene de 16-19 Kasım tarihleri arasında katılımcıları ve ziyaretçileri buluşturmayı hedefliyor.

Tıp Malzemeleri ve Sağlık Ürünleri Fuarı Medica 2011 ‘ de hastane ekipmanları, muayene sistem ve teknolojileri, teşhis ve tedavi yöntemleri,  güncel ameliyat teknikleri, araç ve gereçleri konularındaki son yenilikler anlatılacak ve son teknolojik ürünler tanıtılacak.

Düsseldorf  Medica  Tıp Malzemeleri ve Sağlık Ürünleri Fuarı ‘na dünyanın farklı bölgelerinden gelecek olan katılımcıların yanı sıra Türkiye ’den de çok sayıda katılımcı beklenmekte.

Ayrıca Tıp Malzemeleri ve Sağlık Ürünleri Fuarı Medica 2011 Avrupa Sağlık Dergisi de fuarda katılımcılara ücretsiz olarak dağıtılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Sağlık Dergisi, Düsseldorf Medica, Düsseldorf Medica 2011, Medica, Medica 2011, Medica 2011 Düsseldorf, Medica Düsseldorf, Sağlık Fuarı, Sağlık Fuarları, Sağlık Ürünleri Fuarı, Sağlık Ürünleri Fuarı Medica 2011, Tıp Malzemeleri, Tıp Malzemeleri Fuarı, Tıp Malzemeleri ve Sağlık Ürünleri Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları