Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin Yeni Marka Yüzü Morgan Freeman

20 Ocak, 2017 | 10:01

Türk Hava Yolları (THY), marka yüzü olarak ünlü oyuncu Morgan Freeman ile anlaştı.

Morgan Freeman THY Marka Yüzü

THY, Amerikan televizyon tarihinin en çok izlenen programı olan NFL Finali Super Bowl’da bu yıl sürprize hazırlanıyor. Çekimleri bugün Los Angeles’ta yapılacak reklam filminde THY Morgan Freeman’ı ABD’deki tanıtım yüzü olarak kullanacak.

Geçen yıl Batman vs. Superman reklam kampanyasıyla dünyanın dev markalarının da yer aldığı Super Bowl’da ilk Türk markası olarak sahneye çıkan THY, ABD nüfusunun yüzde 35’ine ulaşmıştı. Amerika’daki uçuş ağını genişletmeye devam eden milli havayolu, geçen yıl açtığı Atlanta hattı ile ABD’deki uçuş nokta sayısını 9’a çıkardı.

NBA finalinden daha çok ilgi gören Super Bowl’u geçen yıl 800 milyon kişi takip etmişti. THY bu yıl 5 Şubat’taki karşılaşmada, ABD nüfusunun yüzde 48’ine ulaşmayı hedefliyor.

Pilot Lisansı Var

Aynı zamanda pilot olan ünlü aktör Morgan Freeman, 79 yaşında. Ünlü oyuncu 1987’de ilk Oscar’ını Street Smart filmi ile almıştı. Bugüne kadar 1989’da Driving Miss Daisy, 1994 Esaretin Bedeli ve 2004’te de Million Dollar Baby filmleri ile ödüle ulaşan Freeman, aynı zamanda yönetmen ve yapımcı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Morgan Freeman, THY,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları