Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin Yeni Havalimanı’ndaki seferlerine talep 21 bini geçti!

26 Ekim, 2018 | 12:36

THY'nin Yeni Havalimanı'ndaki seferlerine talep 21 bini geçti!

THY’nin Yeni Havalimanı’ndaki seferlerine talep 21 bini geçti. Türk Hava Yolları Genel Müdürü Ekşi, “Ankara, Antalya, İzmir, Ercan ve Bakü’ye promosyon fiyatları ile yapılan toplam rezervasyon sayısı 21 bini aştı. Büyük projeyi denemeye büyük talep var.” dedi.

İstanbul’un Yeni Havalima’nın açılışı gün sayarken, THY buradan düzenleyeceği promosyonlu seferlerinde oldukça iyi talep almaya başladı.

THY’nin Yeni Havalimanı’ndaki seferlerine talep 21 bini geçti!

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, 29 Ekim’de açılışı yapılacak olan
İstanbul Yeni Havalimanı’ndan Ankara, Antalya, İzmir, Ercan ve Bakü’ye promosyon fiyatlarıyla yapılan toplam rezervasyonun 21 bini aştığını açıkladı.

Genel Müdür Bilal Ekşi, sosyal medya hesabı Twitter’dan açılışı 29 Ekim’de yapılacak olan İstanbul Yeni Havalimanı’ndaki tarifeli seferlere ait rezervasyonlarla ilgili açıklama paylaştı.

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, Yeni Havalimanı’ndan 1-7 Kasım’da Antalya ve İzmir seferlerinde dolulukların % 75’i aştığını belirterek, “Ankara, Antalya, İzmir, Ercan ve Bakü’ye promosyon fiyatları ile yapılan toplam rezervasyon sayısı 21 bini aştı. Büyük projeyi denemeye büyük talep var.” yorumunu paylaştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bilal Ekşi, İstanbul yeni havalimanı, Promosyonlu fiyat, THY Genel Müdürü, Yeni Havalimanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları