Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin İstanbul-Isparta seferleri başladı

29 Ekim, 2009 | 12:38

THY Uçak Türk Hava Yolları’nın (THY) İstanbul-Isparta seferleri bugün TK 384 sefer sayılı Sarıkamış yolcu uçağıyla başladı.

Vali Ali Haydar Öner, yolcuları kırmızı güllerle ve üzerinde “Türkiye’nin gül bahçesi Isparta’ya hoş geldiniz” yazılı pankartla karşılarken, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Başkanı Hasan Hüseyin Kaçıkoç ise pilot ve hosteslere üzerinde nazar boncukları bulunan çiçekler verdi.

Vali Öner, THY’nin seferlerinin başlamasından ötürü heyecanlı olduklarını belirterek uçak seferlerinin Isparta turizmi ve ekonomisine ciddi katkılar sağlayacağını kaydetti ve ekledi:  “Seyahat süresinin kısalığı, işe ayrılan vaktin çoğalması, bir yandan Isparta’nın ekonomik yaşamının canlanması, bir yandan turizme açılması bakımından önem taşıyan bir organizasyon. THY’ye yönelik taleplerimizin şimdilik 3 gün geliş, 3 gün gidiş şeklinde karşılanmasını memnuniyetle karşılıyor, ancak yeterli bulmuyoruz. Yeterli hale gelişi biraz bizlerin gayretiyle, yolcu sayısının artmasıyla mümkün olabilecektir. Belediyemiz, Ticaret ve Sanayi Odamız, ilgili kuruluşlarımız gerekli ilgi ve katkıyı sağlamaya, göstermeye hazır. Fedakarlıkta bulunma bakımından da irade birliğimiz var.”

İstanbul-Isparta seferleri ilk etapta haftada 3 gün gerçekleştirilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ali Haydar Öner, Hasan Hüseyin Kaçıkoç, Isparta, Isparta Uçağı, Isparta Uçak Seferleri, İstanbul, İstanbul Isparta Uçak Seferleri, Sektörel Turizm Haberleri, THY, THY Haberleri, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Türk Hava Yolları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları