Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin İstanbul-Isparta seferleri başladı

29 Ekim, 2009 | 12:38

THY Uçak Türk Hava Yolları’nın (THY) İstanbul-Isparta seferleri bugün TK 384 sefer sayılı Sarıkamış yolcu uçağıyla başladı.

Vali Ali Haydar Öner, yolcuları kırmızı güllerle ve üzerinde “Türkiye’nin gül bahçesi Isparta’ya hoş geldiniz” yazılı pankartla karşılarken, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Başkanı Hasan Hüseyin Kaçıkoç ise pilot ve hosteslere üzerinde nazar boncukları bulunan çiçekler verdi.

Vali Öner, THY’nin seferlerinin başlamasından ötürü heyecanlı olduklarını belirterek uçak seferlerinin Isparta turizmi ve ekonomisine ciddi katkılar sağlayacağını kaydetti ve ekledi:  “Seyahat süresinin kısalığı, işe ayrılan vaktin çoğalması, bir yandan Isparta’nın ekonomik yaşamının canlanması, bir yandan turizme açılması bakımından önem taşıyan bir organizasyon. THY’ye yönelik taleplerimizin şimdilik 3 gün geliş, 3 gün gidiş şeklinde karşılanmasını memnuniyetle karşılıyor, ancak yeterli bulmuyoruz. Yeterli hale gelişi biraz bizlerin gayretiyle, yolcu sayısının artmasıyla mümkün olabilecektir. Belediyemiz, Ticaret ve Sanayi Odamız, ilgili kuruluşlarımız gerekli ilgi ve katkıyı sağlamaya, göstermeye hazır. Fedakarlıkta bulunma bakımından da irade birliğimiz var.”

İstanbul-Isparta seferleri ilk etapta haftada 3 gün gerçekleştirilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ali Haydar Öner, Hasan Hüseyin Kaçıkoç, Isparta, Isparta Uçağı, Isparta Uçak Seferleri, İstanbul, İstanbul Isparta Uçak Seferleri, Sektörel Turizm Haberleri, THY, THY Haberleri, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları