Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin Ankara – Londra direkt uçuşları başladı!

11 Ocak, 2019 | 12:17

THY'nin Ankara - Londra direkt uçuşları başladı!

THY’nin Ankara – Londra direkt uçuşları başladı. Türk Hava Yolları (THY) İngiltere’nin başkenti Londra’daki Gatwick Havaalanı’ndan Ankara’ya direkt uçuş başlattığını duyurdu.

Türk Hava Yolları (THY) Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan İngiltere’nin başkenti Londra’daki Gatwick Havaalanı arasında Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftada iki gün uçuş gerçekleştirecek.

THY’nin Ankara – Londra direkt uçuşları başladı

İlk uçuş için Gatwick Havaalanı’nda yolcu bekleme salonunda yapılan kutlama etkinliğine Türkiye’nin Londra Büyükelçisi Ümit Yalçın, THY Londra Genel Müdürü Celal Baykal ve Gatwick Havaalanı Ticari Operasyonlar Müdürü Guy Stephenson, İngiltere’deki THY çalışanları katıldı.

THY Londra Müdürü Celal Baykal, “THY’nin tarihinde son derece önemli bir gün. Londra’da Türkiye’nin başkenti Ankara’ya doğrudan uçuşlarımızı başlatıyoruz. Bu yolcularımızdan gelen talep doğrultusunda bu doğrudan uçuşu başlatıyoruz. Bu yolcularımızın taleplerini karşılamak konusundaki kararlığımızın bir göstergesi. İngiltere’nin dört bir yanından insanları bu yeni hattımızla uçmaları ve dünyayı THY ile keşfetmeleri için bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Türkiye’nin Londra Büyükelçisi Ümit Yalçın da iki ülkenin başkentleri arasında THY’nin doğrudan seferleri başlatmış olmasından büyük memnuniyet duyduğunu belirterek THY yöneticilerini ve çalışanlarını tebrik etti. THY yollarının Londra’dan Ankara’ya gerçekleştirdiği ilk uçuşunun yolcuları arasında yapılan çekilişle üç yolcuya iki kişilik İngiltere – Türkiye uçuşu hediye edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Celal Baykal, Esenboğa Havalimanı, Gatwick havaalanı, Londra - Ankara, THY, Ümit Yalçın,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları