Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’den Şehit Çocuklarına Küba Jesti

21 Aralık, 2016 | 09:44

THY’den Küba Jesti

Türk Hava Yolları (THY) Küba’nın başkenti Havana ile Venezuela’nın başkenti Karakas’a olan ilk seferlerini gerçekleştirdi.

THY bünyesindeki Boeing 777- 300ER tipi uçakla dün yapılan TK-183 sayılı ilk seferde 281 yolcu yer aldı. Haftada 3 kez yapılacak Havana ve Karakas hatlarının açılışı ile birlikte THY yeni bir sosyal sorumluluk projesini de hayata geçirdi.

Şehit Çocukları Küba’da

THY’nin yeni açtığı uçuş noktalarına şehit çocuklarını da götürerek, çocuklara farklı ülkeleri görme imkanı sunacağı belirtildi. Bu kapsamda 5 şehit çocuğu, dün ilk kez gerçekleşen Havana seferine katıldı.

Şehit çocukları Küba‘ya yaptığı ziyaret kapsamında, Kübalı gençlerle Havana’nın tarihi noktalarını gezdi ve Küba kültürünü yakından tanıma imkanı buldu. Kübalı gençlerle bisiklet turuna katılan şehit çocukları, şehre özgü klasik Amerikan arabalarıyla buluştu.

THY, şehit çocuklarının dünyanın dört bir yanındaki gençlerle buluşmasını ölümsüzleştirmek adına, yaşanan eğlenceli anları ve maceraları kısa film haline getirerek yayınlayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana, Küba, THY,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları