Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’den Öğretmenlere Özel İndirim

02 Mart, 2017 | 08:54

turk hava yollari indirim

THY’den Öğretmenlere Özel İndirim, TÜRSAB ve THY ortak çalışması ile gerçekleştirilen promosyon olarak başlamıştır.

THY, İç hat uçuşlarında yeni promosyon uygulamasına başlıyor. Yeni promosyon çalışmasını Türk Hava Yolları, TÜRSAB ile ortak çalışma ile yapacağı, TÜRSAB web sitesinden duyuruldu. Yapılan duyuruda, ” TÜRSAB Bilet Satış Komitesi’nin Türk Hava Yolları ile yürütmüş olduğu çalışmalar kapsamında, satış kanallarında eşitlik çalışmaları çerçevesinde Opsiyon eşitlemesi ve öğrenci indirimleri gibi ” Öğretmen” biletleri de indirimli kampanyaları kapsamında seyahat acentalarımız tarafından biletlenebilecektir”.

THY Öğretmen İndirim Kampanyası Kuralları

THY Öğretmen İndirim Kampanyası Kuralları ve Konuyla ilgili olarak Türk Hava Yolları’nın “İç Hat Öğretmen İndirimi” ile indirim açıklaması ise; ” Ortağı olduğu TK ve Anadolujet iç hat seferlerinde ( Ercan, Hopa ve Code Share seferleri hariç), 01 Mart – 31 Mart tarihleri arasında yapılacak seyahatlerde geçerli olmak üzere, Troya ve Quickers acentalerı (Websagent hariç) için; seyahat edecek olan öğretmenin, öğretmen kimlik kartı fotokopisi ve beraberinde seyahat edecek olan ailesinin kimlik belgesi fotokopileri acente tarafından alınarak muhafaza edilecektir. Kolay bilet acenteleri için ise; öğretmen kimlik kartı kontrolü Miles&Smiles üzerinden otomatik olarak yapılacak olup, beraberinde seyahat edecek olan ailesinin kimlik belgesi fotokopileri acente  tarafından temin edilerek muhafaza edilecektir.

Bu şartlar altında ve belirtilen tarihler arasında öğretmen olan kişiler özel indirimden yararlanabilecektir. İndirim koşullarını daha detaylı incelemek için TÜRSAB üzerinden ulaşabilirsiniz.


 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İndirim, Öğretmen, THY, Türsab,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları