Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’den Japonya biletlerinde müthiş promosyon

30 Ekim, 2013 | 17:53

Tokyo

THY Japonya bilet fiyatlarında büyük bir promosyona imza atıyor. Türk Hava Yolları, Tokyo ve Osaka uçuşlarında 14 Kasım’a kadar 499 Euro’luk fiyatla promosyon kampanyası başlattı. / THY Japonya biletleri için müthiş kampanya…

THY’den Japonya biletlerinde büyük kampanya! THY’nin Japonya’nın Tokyo ve Osaka direk uçuşlarında 14 Kasım’a alınan biletler sadece 499 Euro’dan başlayan fiyatlarla satılıyor.

JAPONYA TURLARI İÇİN TIKLAYIN

THY Japonya kampanyasının geçerli olması için biletlerin satın alındığı tarihle seyahat tarihi arasında en az 45 gün süre olması ve kampanya dahilindeki ekonomi sınıflarında yer bulunması gerekiyor. THY’nin Tokyo ve Osaka kampanyası yılbaşı dönemi için de geçerli olması nedeniyle büyük ilgi görüyor. THY Japonya kampanyasından yararlanmak için son gün 14 Kasım.

Tüm Güzelliğiyle Japonya Video

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
THY, THY japonya, THY japonya bilet fiyatları, THY japonya biletleri, THY japonya promosyon, THY japonya uçuşları,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları