Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’den İzmir İçin Yaza Özel Seferlere Başlıyor

31 Mayıs, 2017 | 08:34
THY İzmir Seferleri

THY İzmir Seferleri

 

Türk Hava Yolları (THY) Yaz Sezonu İçin İzmir’e Özel Seferlere Başlıyor

Türk Hava Yolları yaz sezonu için İzmir’e direk uçuşlarına Kuveyt, Riyad, Cidde, Dammam, El Kasım, Medine, Yanbu, Bağdat, Erbil, Süleymaniye ve Amman’ı ekleyeceğini ve bölgedeki yoğun yolcu trafiğine alternatif sunmayı açıkladı. THY ayrıca yaz boyunca, İzmir ile Almanya ve Kuveyt arasında da ilave uçuşlara başlayacağını açıkladı.

Geçen yıl THY ve İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir’in ikinci ana halter olması için bir çok girişimde bulunmuşlardı, ama bu sene THY’nin verdiği uçuşlar ile yoğunluğu artacak olan İzmir için ileri dönemlerde Türkiye’de ikinci ana halter olma yolunda ilk adımı atılmış olacak. Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bağdat, Erbil, İzmir, İzmir Özel Seferler, Kuveyt, Riyad, THY, Türk Hava Yolları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları