Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’den erken seçim için müjdeli haber geldi!

28 Nisan, 2018 | 11:14

THY genel seçim müjdesi

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, 24 Haziran’da yapılacak olan erken seçimle ilgili müjdeli haberi verdi. Ekşi, “Yolcularımızın bilet değişikliklerinden herhangi bir ceza almadan, seçimde oylarını kullanabilmeleri için cezasız değişiklik hakkı getirdik” şeklinde konuştu.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi’den, erken seçimle ilgili müjdeli haber geldi. Genel müdür Ekşi, “Yolcularımızın bilet değişikliklerinden herhangi bir ceza almadan, seçimde oylarını kullanabilmeleri için cezasız değişiklik hakkı getirdik” ifadesini kullandı.

Türk Hava Yolları (Genel Müdürü Bilal Ekşi, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimine dair açıklamalarda bulundu. ekşi, “Yolcularımızın bilet değişikliklerinden herhangi bir ceza almadan, seçimde oylarını kullanabilmeleri için cezasız değişiklik hakkı getirdik. Vatandaşlarımız çok rahatlıkla aldıkları biletleri cezası olmadan 24 Haziran’ı düşünerek değiştirebilirler.” şeklinde konuştu.

THY’den erken seçim için müjdeli haber geldi!

Bilal Ekşi, seçimin 24 Haziran’da yapılacağının ilan edilmesinin ardından THY olarak tedbir almaya başladıklarını söyledi.

“Yolcularımızın bilet değişikliklerinden herhangi bir ceza almadan, seçimde oylarını kullanabilmeleri için cezasız değişiklik hakkı getirdik. Vatandaşlarımız çok rahatlıkla aldıkları biletleri cezası olmadan 24 Haziran’ı düşünerek değiştirebilirler.” ifadelerini kullanan Ekşi, buna ilave olarak uçuşlarla ilgili yeni talep gelmesi halinde bu talepleri karşılamak için de ellerinden geleni yapacaklarını açıkladı.

THY Genel Müdürü Ekşi, sözlerini, “Çünkü bu seçim ülkemiz için son derece önemli. Biz de Türk Hava Yolları olarak milletimizin serbestçe ve rahatça oylarını kullanması için elimizden geleni yapacağız.” diyerek tamamladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
24 Haziran Seçimi, Bilal Ekşi, Erken Seçim, THY, THY Genel Müdürü, THY müjdesi,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları