Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’den çalışanlarına ikramiye müjdesi!

10 Ocak, 2018 | 14:59

Türkiye’nin en değerli markası Türk Hava Yolları (THY), hedeflerin birer birer gerçekleştiği 2017 yılının ardından çalışanlarını başarılı performansa yaptıkları katkıları nedeniyle birer maaş ikramiye ile ödüllendirme kararı aldı.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, Antalya’da gerçekleşen Yönetim Zirvesi’nin açılış konuşmasında Türk Hava Yolları çalışanlarına müjdeli haberi vererek bir maaş ikramiyenin Şubat ayının maaş gününde hesaplara yatırılacağını belirtti.

Geçtiğimiz yıl bayrak taşıyıcının aldığı ekonomik tedbirlere katkıda bulunan Türk Hava Yolları çalışanları 2017 yılı zamlarının ertelenmesi konusunda fedakarlık gösterip şirkete destek olmuştu.

Kasım ayında ise operasyonlarda yaşanan olumlu hareketlenme ve tahminlerin ötesinde açıklanan finansal rakamlar ile birlikte zam farkları toplu olarak çalışanların hesabına yatırılmıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, M. İlker Aycı, THY, THY İkramiye, THY Yönetim Zirvesi, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları