Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’den bilet fiyatları ile Sabiha Gökçen hakkında açıklama geldi!

30 Ağustos, 2018 | 12:04

THY'den bilet fiyatları ile Sabiha Gökçen hakkında açıklama geldi!

THY’den bilet fiyatları ile Sabiha Gökçen Havalimanı hakkında açıklama geldi. THY, bilet fiyatları ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan pay satın alınması ile ilgili Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirimde bulundu.

Türk Hava Yolları (THY), bilet fiyatları ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan pay satın alınması ile ilgili Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirimde bulundu.

THY’den bilet fiyatları ile Sabiha Gökçen hakkında açıklama

Yapılan açıklamada THY Genel Müdürü Bilal Ekşi’nin sosyal medyaya ve basına yansıyan açıklamalarına ilişkin bilgiler paylaşıldı.

2019-2020 yıllarında, filolarına katılacak uçaklar ile birlikte toplam büyümenin yüzde 10’u geçeceğini öngörüldüğü belirtilerek “İstanbul Yeni Havalimanı’na geçtikten sonra artacak olan kapasitemiz ve bu havalimanına sefer düzenleyecek diğer havayollarının fiyat politikalarına da bağlı olarak fiyatlarımızın rakiplerimize göre rekabetçi olacağını öngörüyoruz.

İstanbul Yeni Havalimanı’nın faaliyete geçmesiyle beraber, bilet fiyatlarının geçmişte de olduğu gibi rekabet ve talep doğrultusunda belirleneceğini öngörüyoruz” şeklinde ifadeler kullanıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kamuoyu Aydınlatma Platformu, KAP, Sabiha Gökçen Havalimanı, THY açıklama, THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları