Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’de Yolcu Kaybı Devam Ediyor

18 Nisan, 2017 | 11:42
Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları

THY’de, Ocak – Mart Aylarına İlişkin Trafik Rakamları Açıklandı, Kayıp ; %8

Türk Hava Yolları’nın Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdiği yılın ilk çeyrek rakamlarına göre toplam yolcu sayısında %8’lik bir kayıp yaşandı.Toplam yolcu sayısı 13 milyona yakın ve doluluk ise %74 olarak belirtildi. Şirketin KAP’a bildirdiği ilk çeyrek trafik sonuçlarına göre, yolcu doluluk oranı ise 0.4  puan arttı %74.2 oldu. Söz konusu dönemde ise yolcu sayısındaki düşüş ise iç hatlarda %2.9, dış hatlarda ise %11.8 olarak açıklandı. Dıştan dışa transfer ise 11.6 geriledi. Yolcu uçakları konma sayısı %9.6 azalışla 97,506 olarak gerçekleşti.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
KAP, THY, Türk Hava Yolları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları