Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’de lodos iptalleri devam ediyor

25 Kasım, 2015 | 10:19

Türk Hava Yolları Türk Hava Yolları (THY), şiddetli lodos nedeniyle iç ve dış hatlarda bugün ve yarın yapılacak olan 56 seferini daha iptal ettiğini duyurdu.

İstanbul’da hafta boyunca etkili olan şiddetli lodos fırtınasının hava trafiğini olumsuz yönde etkilemeye devam etmesi üzerine, Türk Hava Yolları (THY) iç ve dış hatlarda bugün ve yarın yapılacak olan 56 seferini daha iptal ettiğini duyurdu.

THY’nin resmi sitesinden yapılan duyuruda konuyla ilgili olarak şöyle denildi:

“Değerli yolcularımız, 25-26 Kasım tarihlerinde İstanbul Atatürk Havalimanında beklenen güneyli rüzgar ve buna bağlı kesişen pist operasyonuna bağlı kapasite kısıtı nedeni ile bazı seferlerimiz iptal edilmiştir”

Açıklamda ayrıca yolcuların seyahatlerinden önce uçuşlarıyla ilgili son durumu www.thy.com adresinden veya 444 0 849 numaralı çağrı merkezlerinden öğrenmeleri istenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul Atatürk Havalimanı, THY, THY İstanbul Atatürk Havalimanı, THY sefer iptalleri, THY seferleri iptal, THY Uçak Bileti, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları