Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Yönetim Kurulu’nu bundan böyle özel ekip uçuracak!

16 Temmuz, 2018 | 11:15

THY Yönetim Kurulu'nu bundan böyle özel ekip uçuracak!

Türk Hava Yolları, yönetim kurulu üyelerinin uçtuğu uçuşlarda görev almaları için 100 kişilik özel kabin ekibi oluşturdu. THY üst düzey kadrosunun uçuşlarda bir aksaklık yaşamaması ve hizmet kalitesinde standart yakalanması için kurulan ekip, deneyimli kabin memurları arasından seçildi.

THY, yönetim kurulu üyelerinin yaptığı uçuşlarda görev almaları için özel bir ekip kurdu. THY tepe kadrosunun uçuşlarda bir aksaklık yaşamaması ve hizmet kalitesinde standart yakalanması için kurulan ekip, deneyimli kabin memurları arasından seçildi.

THY Yönetim Kurulu’nu bundan böyle özel ekip uçuracak

Seçilen kabin ekipleri, yönetim kurulu üyelerinin uçakta hangi taleplerde bulunduğu ve uçuş alışkanlıkları konularında özel olarak eğitildi.

“Kahveyi nasıl içtiğimi bilmiyor musunuz?”

Airporthaber’e göre, THY yönetiminden bir üyenin uçakta Türk kahvesi istediği ancak kabin memurunun, “Kahvenizi nasıl içersiniz?” soru karşısında oldukça sinirlenerek, “Kahveyi nasıl içtiğimi bilmiyor musunuz?” diye çıkıştığı ve bu olaydan sonra da böyle bir oluşum için harekete geçildiği ifade edildi.

THY’nin kabin ekipleri arasından seçilen 100 kişilik özel ekip, normal zamanlarda uçuşlarını gerçekleştirirken, THY Yönetim Kurulu üyelerinin bulunacağı uçuşlarda bu ekiplerden planlama yapılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Özel ekip, THY, THY Yönetim Kurulu,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları