Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu Kadir İnanır’ı ziyaret etti

07 Mart, 2012 | 14:31

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ile protest müzik sanatçısı Rahmu Saltuk, ameliyatla akciğerinden tümör alınan sanatçı Kadir İnanır’ı ziyaret etti.

Memorial Hastanesinde yatan İnanır’ı ziyaret eden Topçu, sanatçının sağlığına kavuşarak, yeniden uçmayı istediğini belirtti.

Saltuk da İnanır’ı eskiden tanıdığını ve sağlık durumunun gayet iyi olduğunu belirterek, birkaç güne kadar hastaneden çıkabileceğini öğrendiğine sevindiğini söyledi.

Saltuk, hijyen şartları açısından odasına girilemeyen İnanır’ı, camlı bölmeden gördüğünü ifade etti.

Bu arada İnanır’ın, hijyen şartları gözetilerek, ailesinin isteği üzerine birkaç gün daha hastanede kalmasına karar verildiği öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hamdi Topçu, Hamdi Topçu Kadir İnanır, Hamdi Topçu kadir İnanır ziyareti, Kadir İnanır, Kadir İnanır sağlık durumu, Kadir İnanır tümör, THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları