Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Yemen seferlerini iptal etti

16 Nisan, 2015 | 08:22

Türk Hava Yolları, Yemen’de yaşanan çatışmalar nedeniyle Sana ve Aden seferlerini, 1 Haziran’a kadar iptal etti.

Türk Hava Yolları, Yemen’de yaşanan iç savaş nedeniyle daha önce iptal ettiği Sana ve Aden seferlerinin tarihlerini 1 Haziran’a kadar uzattı.

THY’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Yemen’de yaşanan politik huzursuzluk nedeniyle, Sana ve Aden seferlerimiz, 1 Haziran tarihine kadar iptal edilmiştir” ifadesine yer verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aden, Aden yemen, Sana, Sana yemen, THY, THY Haberleri, THY sefer iptalleri, THY yemen, THY yemen seferleri iptal, Türk Hava Yolları, Yemen,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları