Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY ve WTS’den müthiş dış hatlar kampanyası

04 Nisan, 2017 | 17:44
WTS Türk Hava Yolları Kampanyası

WTS Türk Hava Yolları Kampanyası

THY’nin Avrupa’da 25 destinasyonda başlattığı dış hatlar kampanyası ile önde gelen turizm operatörlerinden WTS’nin “Yeni Bir Dönem Başlıyor” kampanyası birleştiğinde Avrupa tatili için müthiş fırsatlar ortaya çıkıyor.

Türk Hava Yolları’nın (THY) yeni duyurduğu kampanyaya göre sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, İstanbul çıkışlı uçuşlarda 3-13 Nisan’da satın alacakları biletler ile 1 Mayıs-20 Haziran’daki seferlerde, her şey dahil 129 dolardan başlayan fiyatlarla uçma ayrıcalığı elde ediyor.

Her şey dahil gidiş-dönüş 129 dolardan başlayan fiyatlar İtalya, İspanya, Fransa, Malta, Portekiz ve Yunanistan’daki 25 destinasyonda geçerli.

THY dış hatlar kampanyasında Atina, Bari, Barselona, Bordo, Bilbao, Bologna, Katanya, Lizbon, Lyon ve Selanik uçuşları 129, Torino, Malta ve Pisa’da 159, Milano, Venedik ve Roma’da 169, Madrid, Malaga, Marsilya, Nice, Paris, Porto, Valencia ve Toulouse’da ise 179 dolardan başlayan fiyatlarla gidiş dönüş biletler satışa sunuluyor.

129 dolara uçak, 99 euroya 5 gece konaklama!

Türkiye’nin önde gelen tur operatörlerinden World Travel Service (WTS) de müthiş bir kampanyaya imza atarak Avrupa’nın turizm başkentlerinde 99 euroya 3, 4 hatta 5 gece konaklama imkanı sunuyor.

Birçok pazarda yüksek servis ve uygun fiyat politikasıyla dikkat çeken WTS “Yeni Bir Dönem Başlıyor” isimli kampanya ile düzenlediği Avrupa Promosyonları ile yine bir ilke imza atıyor. Aynı zamanda FIFA 2010 Dünya Kupası Resmi Tur Operatör Partneri olarak misafirlerinden tam not alan WTS, bu kez benzeri olmayan uygun fiyatlı Avrupa Kampanyaları ile dikkatleri yine çekiyor.

Emirates’in de Official Tour Opertor Partneri olan ve Dünyanın her yerine en avantajlı fiyatlar ve para iadesi garantisiyle turlar düzenleyen WTS, şimdide Yunanistan, İtalya, Fransa, İspanya, Portekiz, İngiltere, İskoçya, İrlanda, Galler, İskandinavya, Almanya, Benelüks, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Macaristan ve Polonya gibi ülkelerinde aralarında bulunduğu Avrupa’nın en önemli turistik merkezlerinde 3- 4 ve 5 gece konaklamaları sadece 99 Euro’dan misafirlerinin hizmetine sunuyor.

İlklere imza atmaya devam eden WTS, sadece 99 €’dan İtalya otellerinde 4 gece 5 gün konaklama fırsatı sunuyor. ile Roma (3 gece), Venedik (4 gece), Floransa (4 gece), Milano (4 gece) ve Napoli (4 gece) otellerinde 99 Euro’ya konaklayın. İtalya’da sizleri neler bekliyor? Roma sokaklarında tarihe tanıklık ederken meşhur Kolezyum’u gezmeyi ihmal etmeyin. Modanın başkenti Milano’da dünyaca ünlü markaların mağazalarından alışveriş yapın. Venedik’in ünlü kanallarında gondol turlarına çıkıp Floransa müzelerini ziyaret edin. Napoli’nin muhteşem sahillerinde eşsiz manzaralar eşliğinde denize girin.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina, Bari, Barselona, Bilbao, Bologna, Bordo, Floransa, Fransa, İspanya, İtalya, Katanya, Lizbon, Lyon ve Selanik uçuşları 129, Madrid, Malaga, Malta, Malta ve Pisa'da 159, Marsilya, Milano, Napoli, Nice, Paris, Portekiz, Porto, THY, THY Dış Hatlar Kampanyası, THY kampanya, Torino, Toulouse'da 179, Valencia, Venedik ve Roma'da 169, WTS, Yeni Bir Dönem Başlıyor, Yunanistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları