Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY ve TAV’a Washington’dan ‘Mükemmellik Ödülü’

23 Kasım, 2017 | 16:07

TAV İşletme Hizmetleri tarafından işletilen Washington Dulles Havalimanı’ndaki Turkish Airlines Lounge, Associated Builders and Contractors tarafından ‘Mükemmellik Ödülü’ne layık görüldü.

Havacılık sektöründe Türkiye’nin iki küresel markası olan Türk Hava Yolları (THY) ve TAV’ın, ABD’nin başkenti Washington’un giriş kapısı Dulles Havalimanı’nda geçen sene hayata geçirdikleri yolcu salonu projesi ödüle layık görüldü.

Modern tasarımı ve hizmet çeşitliliğiyle öne çıkan yolcu salonu projesi, ABD’nin inşaat alanındaki en büyük meslek birliği olan Associated Builders and Contractors (ABC) tarafından her yıl verilen ‘Mükemmellik Ödülü’nü aldı.

Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi havayolları dışında Priority Pass, Lounge Buddy ve TAV Passport kart sahipleri faydalanabiliyor. 120 kişilik oturma kapasitesine sahip yolcu salonunda zengin açık büfe seçenekleri, wi-fi, çocuk oyun alanı, ibadet ve dinlenme alanları da bulunuyor.

THY Genel Müdür Yardımcısı Konar: Gururlandık

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan THY Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Konar, “Öncelikle Türk Hava Yolları ailesi adına TAV İşletme Hizmetleri’ne bu değerli iş birliği için teşekkür ederim.

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu olarak dünyanın en önemli uçuş noktalarından birinde mükemmellik ödülüne layık görülmek bizleri oldukça gururlandırdı. Washington’da kazandığımız bu ödül, Türk misafirperverliğinin sınırların ötesinde bir hoşgörüye sahip olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Çalışmalarımızın ödüllendirilmesi bizi daha iyisini başarmak için de motive ediyor. TAV İşletme Hizmetleri işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz projelerimizde, gelecek dönemlerde de yeni mükemmellikler ortaya koyacağımızdan eminiz” ifadelerini kullandı.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Amerika Turları sizi bekliyor.

TAV Genel Müdürü İşbulan: Ödülle mutluluk duyduk

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Bora İşbulan ise “Ülkemizin bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları ile yurt dışındaki işbirliğimizi Kenya, Nairobi’nin ardından Washington’a taşımaktan ve bu projeyle ödül kazanmaktan mutluluk duyuyoruz.

TAV İşletme Hizmetleri olarak bugün 15 ülkede, 25 havalimanında 57 özel yolcu salonuyla 4,5 milyon misafire hizmet veriyoruz. Misafirlerimizin değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini yakından takip ederek uygun çözümler geliştiriyoruz.

Washington’daki lounge’da da sahip olduğumuz bilgi birikimini geleneksel Türk misafirperverliğiyle harmanlayarak ayrıcalıklı bir alan yarattık. Türk Hava Yolları ile olan işbirliğimizi genişleterek önümüzdeki günlerde farklı ülkelere taşıyarak büyütmeyi planlıyoruz” diye konuştu.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABC, ABD, Associated Builders and Contractors, Dulles Havalimanı, Mükemmellik Ödülü, Star Alliance, TAV, TAV Genel Müdürü, TAV Genel Müdürü Bora İşbulan, THY, THY Genel Müdür Yardımcısı, THY Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Konar, THY Mehmet Akif Konar, Türk Hava Yolları, Washington, Washington Dulles, Washington Dulles Havalimanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları