Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY ünlü İngiliz kulübü Chelsea’ye sponsor oluyor!

15 Aralık, 2018 | 11:20

THY ünlü İngiliz kulübü Chelsea'ye sponsor oluyor!

THY ünlü İngiliz kulübü Chelsea’ye sponsor oluyor. Türk Hava Yolları, İngiltere’nin dünyaca ünlü futbol kulüplerinden Chelsea’ye ulaşım sponsoru olacak.

Türk Hava Yolları (THY), İngiltere’nin dünyaca ünlü futbol kulüplerinden Chelsea’ye ulaşım sponsoru oluyor. THY’nin Chelsea’ye ulaşım sponsoru olacağı, bunun karşılığında THY reklamlarının kulübün 42 bin kişilik stadından gösterileceği ifade edildi.

THY ünlü İngiliz kulübü Chelsea’ye sponsor oluyor!

THY ile İngiltere’nin mavi – beyazlı kulübü arasında yakın bir zamanda sponsorluk anlaşması yapılacak. İki tarafın da anlaştığı, yakın bir zamanda anlaşmanın kamuoyuna açıklanacağı öğrenildi.

İki taraf arasında yapılacak anlaşma ile THY, Chelsea’ye ulaşım sponsoru olacak. THY, Chelsea’yi yurt dışı maçlarına uçağı ile taşıyacak. THY reklamları da Birleşik Krallık devinin stadı olan 42 bin kişilik Stamford Bridge’te bilbordlarda gösterilecek.

Yapılacak bu anlaşma ile THY’nin özellikle Uzak Doğu’dan önemli bir izleyici kitlesi olan, dünyanın her yerinden izleyicisinin bulunduğu Chelsea’nin stadına vereceği reklam ile daha çok Uzak Doğulu yolcu çekecek.

Birleşik Krallık’ın en zengin isimlerinden biri olan Rus iş adamı Roman Abramoviç’in sahibi olduğu Chelsea ile THY’nin daha önce de sponsorluk için adları geçmişti. Mavi beyazlı ekip şu anda İngiltere liginde 4. sırada yer alıyor.

THY daha önce de Barcelona, Manchester United, Borrusia Dortmund gibi dünyaca ünlü futbol takımları ile önemli sponsorluk anlaşmalarına imza atmıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Chelsea, İngiliz kulübü, Roman Abramoviç, sponsor, Stamford Bridge, THY, THY Ulaşım sponsoru,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları