Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Ukrayna’nın Kherson şehrine uçacak

19 Eylül, 2014 | 17:24

Türk Hava Yolları, 15 Ekim 2014’ten itibaren Ukrayna’nın Kherson şehrine uçuşlara başlayacağını duyurdu.

THY’den yapılan açıklamada, şirketin Ukrayna’daki yeni destinasyonu Kherson oldu. THY’nin Kherson seferleri, 15 Ekim 2014 tarihinden itibaren çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar olmak üzere haftada 4 gün gerçekleştirilecek.

Ukrayna’nın en güzel şehirlerinden olan Kherson, aynı zamanda kültür ve sanayi merkezi olarak da biliniyor.

Kherson şehrini ziyaret edenler, 18. yüzyılın mimarlarının becerileri ile bütünleşen, yeşilliklere gömülü bulvarları ile birleşmiş modern eserleri, yerel ve sanat müzelerini, ulusal müzikal ve drama tiyatrosunu, filarmoni grubunu, Yubileiny sinema salonunu da içeren zengin tarihi görme şansına sahip oluyor.

Tarihi değerlerinin yanında yeşil doğası ile turistlerin ilgi gösterdiği şehir, yerel halkının sıcaklığı ve huzurlu ortamıyla Ukrayna’nın cazibe merkezi…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kherson, Kherson hakkında bilgi, Kherson neler yapılır, Kherson şehri, Kherson tarihi, Kherson THY, Kherson uçak, Kherson Ukrayna, Kherson viki, THY, thy rusya, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Ukrayna, Ukrayna, Ukrayna gezisi, Ukrayna haberleri, Ukrayna son dakika, Ukrayna THY, Ukrayna uçak seferleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları