Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’den Ukrayna ve Gürcistan kampanyası

31 Ocak, 2012 | 10:03

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul’dan Ukrayna ve Gürcistan seferlerinde büyük bir kampanya hazırladı.

THY Ukrayna’nın Donetsk, Dnipropetrovsk, Lviv, Simferopol şehirlerine ve Gürcistan’ın başkenti Tiflis’e gidiş-dönüş her şey dahil 119 Euro’ya uçuracak.

THY, Ukrayna’nın 4 önemli kültür, turizm, ticaret ve eğitim kenti Donetsk, Dnipropetrovsk, Lviv ve Simferopol ile Gürcistan’ın tarihi İpek Yolu üzerinde yer alan endüstri ve kültür şehri başkent Tiflis seferleri için kampanaya başlattı.

Kampanyadan yararlanmak için biletlerin 31 Ocak 2012 ile 20 Şubat 2012 tarihleri arasında (seyahatten 30 gün önce olmak kaydıyla) alınması, seyahatin 1 Mart 2012 ile 30 Nisan 2012 tarihleri arası için planlanması ve azami kalış süresinin 10 gün olması gerekiyor.

Ayrıca İstanbul dışında başka bir yurtiçi noktadan İstanbul aktarmalı olarak kampanya dahilindeki 5 noktaya seyahat etmek isteyen (gruplar hariç) yolcular gidiş-dönüş her şey dahil sadece 40 Euro ilave ücret ödeyerek kampanyadan yararlanabiliyor.

Herşey dahil 119 Euro’luk biletler THY’nin resmi web sitesinden temin edilebileceği gibi, tüm THY satış ofisleri ve acentelerden her şey dahil 129 Euro’ya temin edilebiliyor.

40 iç hat 149 dış hat olmak üzere 189 şehre uçuş düzenleyen THY, tüm dünyada günde 21 bin 230 sefer ile 189 ülkede bin 290 noktaya hizmet veren Star Alliance havayolu ittifakı üyesi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
THY, THY gürcistan, THY Ukrayna,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları