Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY uçağında bomba paniği

04 Temmuz, 2009 | 10:45

Türk Hava Yolları’nın (THY) İstanbul-Münih seferini yapan yolcu uçağına bomba ihbarı yapılmasıyla, polisler uçakta geniş çaplı bir arama yaptılar.

Uçak ve bagajları arayan polisler, ihbarın asılsız olduğunu öğrenince uçağın Münih’e hareket etmesine müsade ettiler. 3,5 saat gecikmeli olarak Münih’e varan uçak, aynı şekilde Münih’ten İstanbul’a uçmak üzereyken de arandı.

Münih-İstanbul seferini yapacak olan uçak  ihbar nedenıyle  Alman polisi  tarafından kontrol için beklemeye alındı. Saat  21.45’te İstanbul Atatürk Havalimanı’na inmesi beklenen 1636 sefer sayılı uçağı saat 04:00’da Istanbul’da oldu.

Alman polisinin uçakta yaptığı arama nedeniyle yolcular perişan olurken,bazıları çok yorulduklarını söyleyerek dert yandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alman Polisleri, Almanya İstanbul Uçak Bileti, Bomba İhbarı, Münih İstanbul Uçağı, THY, THY Uçağı, Thy Uçakları, Ucuz Tatil, Ucuz uçak bileti, Ucuz uçak bileti kampanyaları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları