Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’den üç yeni hat

01 Haziran, 2015 | 07:19

World Travel tarafından dünyanın en iyi balayı adası seçilen Mauritius

Türk Hava Yolları, Tacikistan’ın Khujand, Mauritius’un Port Louis ve Madagaskar’ın Antananarivo şehirleri olmak üzere 3 yeni hat açılışı gerçekleştirecek.

THY’nin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yayımlanan açıklamasında, ortaklık yönetim kurulunun filo müsaitliğine bağlı olarak Tacikistan’ın Khujand şehrine tarifeli seferler başlatılmasına karar verdiği bildirildi.

Açıklamada ayrıca, hava ulaştırma anlaşmasının imzalanmasını müteakip Mauritius’un başkenti Port Louis ve Madagaskar’ın başkenti Antananarivo şehirlerine de tarifeli seferler başlatılmasının kararlaştırıldığı kaydedildi.

Hint Okyonusu’nda yer alan tropik ada Mauritius; kumsalları, su altı ve su üstü güzellikleri, tropik bitki örtüsü ile büyüleyici bir tatili imkanı sunuyor. Mauritius’un Türk seyahatseverlere vize uygulamaması da adanın tercih edilmesi için en önemli sebeplerden (AA).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Madagaskar, Madagaskar THY, Madagaskar turu, Mauritius, Mauritius adası, Mauritius balayı, Mauritius nerde, Mauritius Port Louis, Mauritius THY, Mauritius Turu, Mauritius uçak bileti, Mauritius vize, Port Louis, Port Louis thy, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları