Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Tayland tenis turnuvasına sponsor oldu

01 Eylül, 2010 | 09:50

Türk Havayolları (THY) Tayland‘ın en önemli organizasyonlarından olan Tayland Açık Tenis Turnuvası’na sponsor oldu.

Başkent Bangkok’ta imzalanan sponsorluk anlaşması uyarınca, turnuvanın platin sponsoru olan THY, turnuvaya katılacak sporcuların Tayland’a ulaşımını sağlayacak.

Sponsoluk anlaşmasının imza töreninde konuşan Tayland Tenis Federasyonu’nun ve turnuvanın yürütme kurulunun başkanlığını yürüten Suwat Liptapanlop, “Yeni platin sponsorumuz THY’ye hoş geldin diyoruz. Bu sene daha da zevkli ve çekişmeli geçecek olan turnuvaya dünyanın 1 numarası Rafael Nadal da katılacak. THY’ye katkılarından ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.

THY Tayland ve Kamboçya Ülke Müdürü Adnan Aykaç, anlaşmanın THY açısından büyük önem taşıdığını ve Tayland’da düşündükleri pazar payına ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve küresel bir marka olma yolunda ciddi bir adım olduğunu ifade etti.

Bu yıl 10.’su düzenlenecek olan Tayland Açık Tenis Turnuvası, ülkenin en önemli uluslararası sportif organizasyonu olma özelliği taşıyor. ATP Dünya Turu kapsamında yer alan turnuvaya her yıl tenisin önde gelen isimleri katılıyorlar. 25 Eylül- 3 Ekim tarihleri arasında Bangkok’ta yapılacak turnuvada bu yıl 608 bin 500 dolar ödül dağıtılacak. İspanyol Rafael Nadal, Arjantinli Juan Martin Del Potro gibi dünya sıralamasında ilk 10’da yer alan isimlerin de katılacağı turnuvaya Türkiye’den Marsel İlhan’ın da katılması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ATP Dünya Turu, Koh Samui Turu, Tayland Açık Tenis Turnuvası, Tayland tenis turnuvası, Tayland Turu, THY Tayland tenis turnuvası, THY Tayland ve Kamboçya Ülke Müdürü Adnan Aykaç, Türk Hava Yolları Haber, Türk Hava Yolları Sponsorluklar, Türk Hava Yolları Tayland tenis turnuvası,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
cuneyt
23 Mayıs, 2011

turkıyeden dırek ucuşlarınız varmı kambocya ya bılgıledırısenız sevınırım…..

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Mayıs 23rd, 2011 at 12:46 cuneyt mention something about this post....
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları