Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin tanıtım elçisi Kobe Bryant oldu

13 Aralık, 2010 | 13:43

Türk Hava Yolları (THY) marka tanıtım elçiliği için Kobe Bryant ile anlaştı.

Los Angele’ta atılan imzayla Kobe Bryant, 2 yıl boyunca başta ABD olmak üzere tüm dünyada marka tanıtım elçiliği yapacak.

THY Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre; New York ve Chicago’ya gerçekleştirilen uçuşların yanı sıra geçtiğimiz günlerde Washington hattını hayata geçiren ve yakında Los Angeles hattını açmaya hazırlanan Türk Hava Yolları, Kobe Bryant ile markasını tanıtacak.

Açıklamada, Kobe Bryant’ın rol alacağı THY reklam filminin 2011 yılının ilk çeyreğinde ilk önce Amerika, Uzakdoğu ve ardından da global yayınlar ile 80’den fazla ülkede uluslararası televizyon kanallarında ve sinemalarda izleyici ile buluşacağı ifade edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kobe Bryant Tanıtım Elçisi, THY Reklam Filmi, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları HAberleri, Türk Hava Yolları Kobe Bryant, Türk Hava Yolları Uçuşları, X Türk Hava Yolları X Türk Hava Yolları Haberleri X Türk Hava Yolları Uçuşları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları