Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Star Alliance üyeliğinin 10. yılını kutluyor!

09 Nisan, 2018 | 18:09

THY, Star Alliance 10. yili

THY Star Alliance’a üyeliğinin 10. yılını kutluyor… Türk Hava Yolları, uluslararası ölçekte seyahat edenler için 1997 yılında kurularak kapsamlı bir ulaşım hizmeti sunan ilk küresel havayolu ittifakı olan Star Alliance’a üyeliğinin 10. yılını kutluyor.

THY Star Alliance’a üyeliğinin 10. yılını kutluyor… Türk Hava Yolları, uluslararası ölçekte seyahat edenler için 1997 yılında kurularak kapsamlı bir ulaşım hizmeti sunan ilk küresel havayolu ittifakı olan Star Alliance’a üyeliğinin 10. yılını kutluyor.

Star İttifakı’na 2008 yılının Nisan ayında 20. üye havayolu şirketi olarak katılan Türk Hava Yolları’nın ittifaka dahil olmasının 10. yılı bugün, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı ve Star Alliance CEO’su Jeffrey Goh’un katılım gösterdiği özel bir etkinlikle Türk Hava Yolları Genel Yönetim Binası’nda kutlandı.

THY, Star Alliance üyeliğinin 10. yılını kutluyor!

Etkinlikte bir konuşma yapan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı, M. İlker Aycı, “Star Alliance CEO’su Jeffrey Goh ile birlikte Star Alliance üyeliğimizin 10. yıl dönümünü kutlamak adına sizlerle bir arada olmaktan son derece mutluyuz.

Türk Hava Yolları, dün ve bugün olduğu gibi yarın da, ittifakın sağlam adımlarla ilerleyişini sağlayacak ortak stratejide belirleyici unsur olmayı sürdürecektir.

Dünyanın en çok ülke ve uluslararası destinasyonuna uçan havayolu şirketi, Türk Hava Yolları olarak önümüzdeki dönem, ittifak dahilinde çok daha güçlü birliktelikler inşa edeceğimize ve ortak hedefler doğrultusunda ses getirecek başarı hiküyelerine el birliği ile imza atacağımıza inancımız tam.” ifadelerini kullandı.

“Sizlerle birlikte olmak benim için büyük bir zevk”

Star Alliance CEO’su Jeffrey Goh ise “Sizlerle birlikte olmak benim için büyük bir zevk. Son on yılda Türk Hava Yolları, Star Alliance’ın küresel ağını geliştirmede, özellikle de Türkiye, Orta Asya ve Orta Doğu’ya erişimini iyileştirmede önemli bir rol oynadı. Dijital teknolojiden yararlanarak müşteri deneyimini geliştirmeye odaklandığımız üçüncü on yılımızda da Türk Hava Yolları’nın yakın iş birliğini ve desteğini temin etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi.

Üyeliğe giriş yaptığı tarihte ittifakın mevcut uçuş ağına 31 yeni destinasyon ekleme imkanına sahip olan Türk Hava Yolları, bugün ise toplamda 72 destinasyonla Star Alliance markasını global düzlemde çok daha görünür hale getirmekte.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İlker Aycı, Jeffrey Goh, Küresel havayolu ittifakı, Star Alliance, Star Alliance CEO'su, THY,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları