Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’nin sponsor olduğu Tayland Açık Tenis Turnuvası’nın şampiyonu İspanyol Garcia-Lopez

04 Ekim, 2010 | 09:53

THY’nin sponsor olduğu Tayland Açık Tenis Turnuvasında Şampiyon İspanyol Garcia-Lopez oldu.

Dün oynanan final maçında Finli Jarkko Nieminen ile yarı finalde dünyanın 1 numarası İspanyol Rafael Nadal’ı deviren vatandaşı Guillermo Garcio-Lopez karşılaştı. Turnuva boyunca üç seribaşını birden mağlup ederek büyük bir performans sergileyen dünyanın 53 numarası Garcio-Lopez rakibini zorlu bir mücadelenin sonunda 6-4, 3-6 ve 6-4’lük setlerle 2-1 yenerek şampiyon oldu. Bu sonuçla Garcia-Lopez hem büyük ödülün sahibi oldu, hem de dünya sıralamasında 40. sıraya kadar yükseldi.

Turnuvanın ana sponsorlarından biri olan Türk Hava Yolları turnuva sırasında salonda açtığı bir standla promosyon yaptı. Yarı final ve final maçlarını izlemeye gelen seyircilere çekilişle Avrupa’ya bilet dağıtan THY böylece marka tanınırlığını artırdı.

Final maçı sonrasında bir açıklama yapan THY Tayland ve Kamboçya Pazarlama Şefi Salih Keçe böylesine büyük bir tenis turnuvasına sponsor olarak gelir seviyesi kendi ürünlerine en uygun kitleye erişmeye çalıştıklarını, bu bağlamda golfe de ilgi duyduklarını ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Tayland Açık Tenis Turnuvası, THY, THY Tayland Açık Tenis Turnuvası, Thy Uçakları, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları