Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Socialtrippin’ organizasyonu İstanbul’da gerçekleşti!

23 Ocak, 2014 | 10:22

thy-toplanti Türk Hava Yolları’nın uluslararası organizasyonu Social Trippin, alanında uzman çok sayıda iletişimcinin katılımı ile geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’da gerçekleşti.

İlk iki buluşması Londra ve Berlin’de düzenlenen ve alanlarında uzman isimleri bir araya getirerek havacılığa dair birçok konuda fikir üretimi ve farklı görüş alışverişine olanak sağlayan Social Trippin etkinliği, 17-19 Ocak tarihleri arasında Türk Hava Yolları’nın transfer merkezi İstanbul’da gerçekleşti.

Etkinlik, geçtiğimiz Cuma günü Türk Hava Yolları Uçuş Eğitim Merkezi gezisi ile başlayıp devamındaki Pazar günü tüm gün süren seminer ile son buldu. “Social Trippin’ İstanbul”un ana başlığı “Havacılığın Geleceği” olurken organizasyon sırasında uçak içi yolcu deneyimini iyileştirme ve havacılık sektöründe sunulan hizmetleri geliştirmeye yönelik yaratıcı fikirlerin ortaya çıkması adına katılımcılar arasında kapsamlı görüşmeler gerçekleştirildi.

Türk Hava Yolları İnteraktif Pazarlama ve İletişim ekibi ile birlikte etkinliğe katma değer veren isimler arasında havacılıkla ilgili dünyanın önde gelen blog yazarları, muhabirleri ve sektörde deneyimli çok sayıda profesyonel isim yer aldı. Katılımcılar arasında en fazla dikkat çeken isimler ise; trend uzmanı; Shashank Nigam, havacılık bloğu yazarı Raymond Kollau, gazeteci  David Brown ve CF Aviation ve Gökjet Havacılık Lisesi kurucu ortağı Çağatay Fırat.

Türk Hava Yolları İnteraktif Pazarlama ve İletişim Müdürü Neşet Dereli, “Dünyanın dört bir yanından organizasyonumuza katılan misafirlerimiz, yolcularımızın uçuş deneyimlerini geliştirmek ve dünyalarını genişletmek adına değerli katkılarda bulundular. Farklılıkları bir araya getirmek ve ufkumuzu genişletmek bizler için önemli olduğu kadar keyifli de.”dedi.

Social Trippin etkinlik dizisiyle küresel ve yenilikçi marka imajını güçlendiren Türk Hava Yolları, uluslararası çalışmalarıyla uçak içinde yeni hizmetler geliştirmeyi ve yolcu memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Social Trippin’ etkinliklerinin başarısı bu serinin önümüzdeki aylarda da global havacılık sektörüne katma değer üretmeye devam edeceğinin bir göstergesi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Neşet Dereli, Neşet Dereli thy, Social Trippin, Socialtrippin, THY, THY Socialtrippin, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Uçuş Eğitim Merkezi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları