Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Skytrax Dünya Hava Yolları Ödüllerinde Ödüle Doymadı

20 Haziran, 2017 | 17:12
THY Skytrax Ödülleri

THY Skytrax Ödülleri

 

Türk Hava Yolları (THY) bugün, Paris Airshow’da gerçekleştirilen Skytrax Dünya Hava Yolları Ödülleri’nde dört ödüle layık görüldü.

 

THY  Skytrax Dünya Hava Yolları Ödüllerinde Şov Yaptı

 

Skytrax THY Dünya Hava Yolları Ödülleri

Skytrax THY Dünya Hava Yolları Ödülleri

Türkiye’nin Güney Avrupa’daki En İyi Havayolu şirketi, “En İyi Ticari Sınıf Uçakta Catering”, “Dünyanın En İyi Business Class Lounge” ve “En İyi Business Class Yemek Salonu” ödüllerini Türkiye’nin ulusal havayolunun ödülleri kazandı. Ödüller, Türk Hava Yolları’nın Yönetim Kurulu Başkanı ve İcra Komitesi M. İlker Aycı’ya Skytrax CEO’su Edward Plaisted tarafından sunuldu.

 


 

Aycı, “Bu ödüllere layık görülmenin en önemli sebebi, havacılığın her alanında ve bu yönde gerçekleştirdiğimiz düzenli büyümede gösterdiğimiz üstün çabalarımızın damgasını taşıyor” dedi. Sözlerine şöyle devam eden Aycı, “Bölgedeki lider konumunu koruyan THY, dünyanın dört bir yanından gelen yolcular tarafından ödüllendirilmeye devam ediyor. Bugüne kadar sayısız başarı elde ettik. Ancak, ödüllendirildiği sürece her zaman daha büyük başarılar için harekete geçiren güçlü, kararlı ve kendini feda eden bir ailenin üyeleriyiz.” dedi ve Aycı, bu motivasyonların ve büyük gayretimizin bizi yakın gelecekte daha büyük başarılara götüreceğinden emin olduklarını belirtti.

 


 

Skytrax, farklı havaalanı servisi ve ürün anahtar performans göstergeleri arasındaki gezgin deneyimlerini değerlendirir. Bu değerlendirme sürecinin ardından “Havacılık Endüstrisinin Oscarları” olarak tanımlanan Dünya Hava Yolları Ödülleri ile en başarılı organizasyonları ödüllendiriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Hava Yolları Ödülleri, Skytrax, THY, Türk Hava Yolları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları