Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Sırbistan Havayolları ile ilgileniyor

16 Mart, 2010 | 20:28

Türk Hava Yolları son yıllarda yaptığı yeni uçak alımları ve sponsorluk anlaşmaları ile de adından çok söz ettiriyor.

Türk Hava Yolları’nın Bosna Hersek Hava Yolları’nı aldıktan sonra şimdi de Sırbistan Havayolları ile ilgilendiği bildirildi.

Sırbıstan’ın milli havayolu şirketi JAT’ın CEO’su Srdjan Radovanovic, ortaklık için THY ile iyiye giden görüşmeler yaptıklarını açıkladı.

JAT Havayolları’nın filosunda 10 adet Boeing 737-300, 1 adet 737-400 ve 5 adet ATR 72-200 olmak üzere 16 adet uçak bulunuyor.

JAT Havayolları CEO’su Radovanovic, filoyu yenilemek ve yeniden yapılanmak için 70.4 milyon dolar borç almak istediklerini açıkladı.

Barcelona ve Manchester United’ın sponsorları arasına giren Türk Hava Yolları, aralarında 2 Boeing-777 uçağının da bulunduğu yeni uçak alımlarıyla filoya dört yıl içinde 98 yeni uçak dahil edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona ve Manchester United, Opet Türk Hava Yolları Kampanyası, Sırbistan Havayolları, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları HAberleri, Türk Hava Yolları Sıbistan Havayolları, Türk Hava Yolları Uçağı, Türk Hava Yolları Uçuşları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları