Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY Seyşeller seferlerine başlıyor

15 Ağustos, 2016 | 06:32

THY Seyşeller

THY, Maldivler ve Maritius’un ardından Hint Okyanusu’ndaki diğer bir önemli tatil noktasına, Seyşeller’e, sefer başlatıyor.

Türk Hava Yolları (THY) uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Şirketin yeni rotası, Hint okyanusunun gözde tatil bölgelerinden Seyşeller.

31 Ekim’de başlayacak olan Seyşeller (Mahe Island) seferleri, TK748-TK749 sefer kodlarıyla haftanın üç günü yapılacak. Seferler Airbus 330-200 tipi uçaklarla gerçekleştirilecek.

Seyşeller Hakkında

Hint Okyanusu’nda 115 granit ve mercan adasından oluşan Seyşeller, ender bulunan flora ve faunası, beyaz kumsalları, kristal berraklığındaki denizi, antik çağlara uzanan tarihi ve konaklama çeşitliliği ile dünyanın tropik turizm cennetlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Seyşeller Hakkında Detaylar “Turizmin cazibe merkezi tropik cennet Seyşeller” yazımıza göz atabilirsiniz

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hint Okyanusu, Seyşel Adaları, Seyşeller, Seyşeller turu, Seyşeller uçak, THY,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları