Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY, Şeyseller ve Madagaskar uçuşlarına başlıyor

29 Mayıs, 2014 | 17:06

Türk Hava Yolları, Hint Okyanusu’ndaki uçuş noktalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Maldivler’e direk seferlere başlayan THY, şimdi de dünyanın en gözde tatil bölgelerinden Şeyseller’e uçacak.

Şeyseller Turizm ve Kültür Bakanı Alain St. Ange, kısa süre önce Türk Hava Yolları yetkilileri ile başkent Victoria’ya uçuş başlatmaları için masaya oturduklarını söyledi. Ange, seferlerin çok yakında başlayacağı müjdesini de verdi.

Air Seychelles’in yüzde 40  hissedarı olan Abu Dabi merkezli Etihad Havayolları ile dünyaya açıldığını vurgulayan Ange , çok yakında Avrupa’da Frankfurt, Paris, Zürih, Milan, Roma, Londra ile Singapur, Kapstadt ve Moskova’dan uçuş başlatmayı planladıklarını kaydetti.

THY Madagaskar’a da uçacak

Bu yıl 4’üncüs düzenlenen uluslararası Victoria Karnavalı için Şeyseller’e gelen Madagaskar Turizm Bakanı Eric Koller, THY ile adanın başkenti Antananarivo’ya sefer başlatmaları için görüştüklerini ve ilk seferin 6 ay içinde gerçekleşmesini ümit ettiklerini söyledi.

Victoria Karnavalına yoğun ilgi

25-27 Nisan tarihleri arasında düzenlenen karnavala Brezilya, Almanya ve İngiltere’nin yanı sıra Hint Okyanusu’ndaki küçük ada devletlerden Madagaskar, Reunion, Mayotte gibi 26’dan fazla ülke delegasyonu katıldı. Karnaval için Şeysellere gelen binlerce turist unutulmaz anlar yaşadı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Air Seychelles, air seyşeller, Alain St. Ange, Eric Koller, Etihad Havayolları, Frankfurt, Hint Okyanusu, Londra, Madagaskar, Madagaskar THY, Maldivler, Maldivler THY, Milan, Moskova, Paris, Roma, Seyşeller, Şeyseller THY, Şeyseller Turizm, Seyşeller turu, Seyşeller uçak bileti, Türk Hava Yolları, Victoria Karnavalı, Victoria Karnavalı şeyseller, Victoria şeyseller, Zürih,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları