Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

THY’den “Sevgililer Günü” kampanyası

21 Ocak, 2014 | 12:43

yurtdisi-sevgililer-gunu Türk Hava Yolları’ndan 14 Şubat Sevgililer gününe özel kampanya!İstanbul’dan Dünya’nın 170’ten fazla noktasına uçun, beraberinizdeki 1 kişi için sadece 1 Euro ödeyin.

THY, Miles & Smiles kartı aracılığıyla Sevgililer Günü için sevgililere ve sevdikleriyle beraber uçmak isteyenlere özel bir promosyon kampanyası başlattı.

Türk Hava Yolları, 9-15 Şubat tarihleri arasında İstanbul çıkışlı Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika başta olmak üzere uçuş yaptığı tüm ülkelere, iki kişiden birinin 1 Euro’ya uçuracak.

Sevgililer, nişanlılar veya evli çiftler için bu kampanyayı Türk Hava Yolları, ‘Aşkınızın filmlerden ne eksiği var. Sevdiğiniz kişiyle 1 euroya aşk filmlerindeki gibi rüya şehirlere uçun’ sloganıyla tanıtıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sevgililer Günü, sevgililer günü kampanya, sevgililer günü thy, Sevgililer Günü turu, THY, THY kampanya, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları kampanya, yurtdışı sevgililer günü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları